شماره تماس 045-333270674
شماره تلگرام 09144570051
Menu Close Menu

آنالیز و تحلیل آماری

آنالیز و تحلیل آماری


همیار پژوهشگر متشکل از کادر حرفه ای و متخصصین آمار با ارايه خدمات تضمینی تجزیه و تحلیل داده  به دو زبان فارسی و انگلیسی، سریع، دقیق و کامل آماده خدمت رسانی به پژوهشگران، دانشجویان و اساتید و متقاضیان  محترم می باشد. همیار پژوهشگر افتخار همیاری بسیاری از پژوهشگران بین المللی و داخلی را داشته و در بالا بردن کیفیت کار آنها سهیم بوده که منجر به چاپ مقاله در ژورنال های نمایه دار بین المللی شده است. و افتخار آن را داریم که بخش تحلیل و تفسیر داده های کار های انجام یافته توسط همیار پژوهشگر در همه موارد کامنت مثبت از جانب داوران مجلات دریافت کرده است.  همیار پژوهشگر متشکل از  تیم متخصصین آمار داخلی و خارجی فارغ التحصیل دوره دکترا و اساتید دانشگاه  می باشد که همگی سالها در حوزه تحقیق و چاپ مقالات تبحر و تجربه دارند. مهتمر از همه کادر دکترین آماری ما با داشتن سالها تجربه در خصوص تجزیه و تحلیل آماری و همچنین تسلط به زبان انگلیسی یکی از حرفه ای ترین تیم در کشور بشمار می روند. کاربران گرامی در نظر داشته باشید امانت داری و تعهد از ویژگی بارز تیم ما می باشد و اطلاعات و فایلهای شما کاملا محرمانه می باشد و در اختیار کسی قرار نخواهد گرفت و کلیه حقوق آن برای شخص شما محفوظ می باشد. تیم متخصصین آمار ما در تمامی مراحل همیار شما خواهند بود و تمام روش های آماری استفاده شده برای پروژه شما را به زبان ساده توضیح می دهند و به این ترتیب شما با اطمینان می توانید از نتایج تحقیق خود آشنا و در برابر کمیته داوری دفاع نمایید. علاوه بر این همیار پژوهشگر کیفیت کار خود را تضمیین می کند و در صورتی که مقاله ای از جانب داوران رساله و یا مجلات بدلیل روش انجام کار و  یا ایرادی گرفته شود همیار پژوهشگر  رایگان تا حصول اطمینان و نتیجه مثبت همیار شما خواهد بود.

خدمات تجزیه و تحلیل آماری


همیار پژوهشگر با افتخار آماده خدمت رسانی در حوزه تجزیه و تحلیل آماری به پژوهشگران، دانشجویان و اساتید محترم می باشد. تحلیل داده ها با استفاده از نرم افزارهای مختلف مثل SAS, SPSS, Minitab, R  Amos , SmartPLS,و غیره انجام می گیرد.

در موقع ثبت سفارش لطفا به موارد ذیل توجه نمایید:

- نوع تحلیل مورد انتظار خود را ذکر نمایید:

  •  تحلیل کامل (طراحی جداول به فرمت استاندارد رایج و توضیح و تفسیر آنها و ارائه در فایل ورد)

  •  فقط خروجی های نرم افزار را نیاز دارید و انجام تحلیل مورد نیاز نیست

  •  تحلیل کامل به همراه خروجی نرم افزار

  •  تحلیل کامل به زبان فارسی

  •  تحلیل کامل به زبان انگلیسی

  •  تحلیل کامل به زبان فارسی و انگلیسی

- پرسشنامه تاييد شده است؟ حجم نمونه؟ و آیا داده ها را در اکسل یا اس پی اس اس وارد کرده اید؟ لطفاً توضیح دهید .

- شرح دقیق خدمات آماری که از ما انتظار دارید .

- نکته با اهمیت که دغدغه اصلی شماست را ذکر نماييد.
- آپلود فایلهای لازم برای انجام تحلیل (فایل خام پرسشنامه، فایل داده ها، فرضیات، پروپوزال، مقاله بیس، روش تجزیه و تحلیل، نمونه تحلیل موجود و مانند آن)

تعرفه تحلیل آماری


با توجه به اینکه برآورد هزینه خدمات تخصصي آماري به عوامل مختلف بستگی دارد همانند تعداد فرضيات، حجم نمونه و تعداد سوالات پرسشنامه، تعداد آزمون آماري استفاده شده، نوع نرم افزار تحلیل، و تعداد مدلها تعيين مي‌گردد؛ بنابراین، برای اطلاع از هزینه دقیق و زمان تحویل پروژه سفارش خود را از طریق ثبت نام در سایت ما ارسال نمایید و یا فایل های خود را به همراه  پاسخ به موارد بالا از طریق ایمیل به ما ارسال نمایید. برآورد هزینه و زمان تحویل پروژه تکمیل شده پس از بررسی کارشناسان ما پیش فاکتور هزینه و زمان تحویل پروژه از طریق ایمیل ارسال خواهد شد و در پنل کاربری در لیست سفارشات قابل مشاهده خواهد بود.

*** در صورت تایید فاکتور و پرداخت پیش پرداخت، سفارش شما وارد مرحله اجرایی خواهد شد. 

*** به محض اتمام کار، از طریق ایمیل و صفحه کاربری شما اطلاع رسانی خواهد شد. پس از تسویه فاکتور هزینه، فایل های تکمیل شده از طریق ایمیل ارسال و از پنل کاربری شما قابل دانلود خواهد بود.

*** در صورت هر گونه سوال، اشکال، نظر، و انتقاد در قسمت تماس با ما در پنل کاربری و یا شماره تماس پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

 

*** کاربر محترم، همیار پژوهشگر مزایای منحصر بفردی برای کاربران خود در نظر گرفته است. لطفا قسمت "تخفیف و مزایا" را مطالعه بفرمایید.

 

مطالب مرتبط با این صفحه