شماره تماس 045-333270674
شماره تلگرام 09144570051
Menu Close Menu

تخفیف و مزایا

پورسانت و تخفیف


 

  1. به ازای هر سفارش تایید شده در صفحه کاربری شما، 10% کل هزینه دریافتی بابت آن سفارش به کیف پول شما اضافه می گردد که این مبلغ هر زمان قابل مطالبه می باشد.

  2. به ازای هر سفارش تایید شده بالای 10000 کلمه برای ویرایش و ترجمه و هر سفارش تایید شده تحلیل آماری با هزینه بالای 500000 تومان در صفحه کاربری خود مبلغ 50000 تومان به عنوان قدردانی از پویایی شما از طرف شرکت همیار پژوهشگر تقدیم خواهد شد.

  3. در صورتی که تعداد سفارش تایید شده در صفحه کاربری شما به 10 عدد برسد علاوه بر دریافت 10% کل هزینه دریافتی  بابت هر سفارش، "نشان پویایی" دریافت خواهید کرد و اگر تعداد نشان پویایی به 2 عدد برسد، مبلغ 200000 تومان به کیف پول شما به عنوان هدیه اضافه خواهد شد.

  4. در صورتی که  تعداد کل نشان پویایی (هر نشان پویایی = 10 سفارش) شما به 5 عدد رسید، مبلغ 300000 تومان به کیف پول شما به عنوان هدیه ویژه اضافه خواهد شد. همچنین نشان "یار طلاییرا کسب خواهید کرد و بعد از آن به ازای هر سفارشی که ثبت و تایید شود دو سکه برابر با 20% کل هزینه بابت آن سفارش به کیف پول شما اضافه می گردد.

  5. در صورتی که مجموع سفارش تایید شده کاربر گرامی به 200 عدد برسد، نشان " همیار پژوهشگر" را کسب خواهید کرد و بعد از آن به ازای هر سفارشی که ثبت و تایید شود 30% کل هزینه بابت آن سفارش به کیف پول شما اضافه می گردد.

***  سفارشات انجام و ارسال شده که بیشتر از 1000 کلمه باشد  در تخصیص امتیاز محاسبه می شوند.

*** اولین سفارش شما شامل هیچ کدام از امتیازهای بالا نمی شود. فقط در صورت ثبت سفارش از طریق وب سایت 5% تخفیف خواهید داشت. در صورت وارد کردن کد دعوت از جانب دوستانتان 10% تخفیف خواهید گرفت.

 

مزایا


 

  1. به ازای هر مقاله ای که شرکت همیار پژوهشگر ویرایش، ترجمه و یا تحلیل آماری انجام داده و در مجلات و در مجلات نمایه دار بین المللی چاپ شود، 10% از کل هزینه دریافتی بابت خدمات ارایه شده از جانب شرکت ما، به جهت پاس داشت فعالیت علمی پژوهشی کاربر گرامی مسترد خواهد شد.

  2. هر مقاله ای که از جانب شرکت همیار پژوهشگر خدمات دریافت کرده باشد و از جانب داوران ژورنال در خصوص خدمات مرتبط ما ایراد گرفته باشند، شرکت همیار پژوهشگر شما را تنها نخواهد گذاشت و رایگان ایرادات را برطرف خواهد کرد.

  3. همیار پژوهشگر با تعدادی مجلات همکاری مستقیم دارد و از لحاظ کیفیت کار مورد وثوق و اطمینان آنها می باشد، در صورتی که از خدمات ما استفاده کنید و از جانب همیار پژوهشگر معرفی بشوید چاپ مقالات شما در اولویت قرار خواهد گرفت.

  4. شرکت همیار پژوهشگر آماده عقد قرارداد و ارایه خدمات با ژورنال ها، دانشگاه ها، اساتید دانشگاه ها، مراکز علمی-پژوهشی و یا هر سازمان و شرکت می باشد و تخفیف و مزایای ویژه ای در نطر خواهد گرفت.

 

کد دعوت بفرستید جایزه بگیرید!!!


اگر کد دعوت به دوستان خود ارسال کنید و دوستان شما با آن لینک و کد در  در سایت ما ثبت نام  و اولین سفارش خود را ثبت کند، 15000 تومان به کیف پول شما اضافه خواهد شد. جهت برخورداری از این امتیاز شما باید قبلا عضو سایت ما باشید تا بتوانید کد دعوت دریافت کنید. هیچ محدودیتی هم در ارسال دعوتنامه وجود ندارد.  دریافت امتیاز کد دعوت برای اولین سفارش از جانب دوستتان که به عنوان کاربر جدید در وب سایت ما ثبت نام می کند قابل اعمال می باشد. و دوستتان که اولین سفارش خود را با عضویت در سایت ما و با وارد کردن کد دعوت ارسالی از جانب شما ثبت و تایید کند در مجموع 10% تخفیف برای اولین سفارش دریافت خواهد کرد.

مطالب مرتبط با این صفحه