شماره تماس 045-333270674
شماره تلگرام 09144570051
Menu Close Menu

تعرفه خدمات

تعرفه ویرایش


جدول تعرفه ذیل به صورت تقریبی محاسبه گردیده است و ممکن هست با توجه به ماهیت سفارش کمتر یا بیشتر شود و یا شامل تخفیف و مزایای ویژه همیار پژوهشگر گردد. برای اطلاع از هزینه نهایی و دقیق خدمات، لطفاً سفارش خود را با ثبت نام در سایت ما از طریق ثبت سفارش ارسال و یا از طریق ایمیل ارسال نمایید تا سفارش شما بررسی  و هزینه دقیق و زمان تحویل تعیین و اعلام گردد.


***  پس از بررسی سفارش توسط کارشناسان ما، پیش فاکتور هزینه و زمان تحویل پروژه از طریق ایمیل ارسال خواهد شد و در پنل کاربری در لیست سفارشات قابل مشاهده خواهد بود. در صورت تایید فاکتور و پرداخت پیش پرداخت، سفارش شما وارد مرحله اجرایی خواهد شد.

 

کاربر محترم، همیار پژوهشگر مزایای منحصر بفردی برای کاربران خود در نظر گرفته است. لطفا قسمت "تخفیف و مزایا" را مطالعه بفرمایید. 

 

                                                               

تعرفه تحلیل آماری


با توجه به اینکه برآورد هزینه خدمات تخصصي آماري به عوامل مختلف بستگی دارد همانند تعداد فرضيات، حجم نمونه و تعداد سوالات پرسشنامه، تعداد آزمون آماري استفاده شده، نوع نرم افزار تحلیل، و تعداد مدلها تعيين مي‌گردد؛ بنابراین، برای اطلاع از هزینه دقیق و زمان تحویل پروژه سفارش خود را از طریق ثبت نام در سایت ما ارسال نمایید و یا فایل های خود را به همراه  پاسخ به موارد بالا از طریق ایمیل به ما ارسال نمایید. برآورد هزینه و زمان تحویل پروژه تکمیل شده پس از بررسی کارشناسان ما پیش فاکتور هزینه و زمان تحویل پروژه از طریق ایمیل ارسال خواهد شد و در پنل کاربری در لیست سفارشات قابل مشاهده خواهد بود.

*** در صورت تایید فاکتور و پرداخت پیش پرداخت، سفارش شما وارد مرحله اجرایی خواهد شد. 

*** کاربر محترم، همیار پژوهشگر مزایای منحصر بفردی برای کاربران خود در نظر گرفته است. لطفا قسمت "تخفیف و مزایا" را مطالعه بفرمایید.

 

تعرفه ترجمه


جدول تعرفه ذیل به صورت تقریبی محاسبه گردیده است و ممکن هست با توجه به ماهیت سفارش کمتر یا بیشتر شود و یا شامل تخفیف و مزایای ویژه همیار پژوهشگر گردد. برای اطلاع از هزینه نهایی و دقیق خدمات، لطفاً سفارش خود را با ثبت نام در سایت ما از طریق ثبت سفارش ارسال و یا از طریق ایمیل ارسال نمایید تا سفارش شما بررسی  و هزینه دقیق و زمان تحویل تعیین و اعلام گردد. همیار پژوهشگر خدمات ترجمه خود را در هر دو حالت استاندارد و ترجمه با فوریت زمانی با کیفیت عالی به متقضیان تحویل می دهد، بنابراین، از آنجایی که تعهد ما کیفیت کار ماست یک تعرفه ساده ارایه می کند فقط در صورت درخواست ترجمه با فوریت زمانی باشید بدلیل صرف زمان بیشتر توسط مترجم حق الزحمه آن پس از بررسی تقاضا اعلام می گردد. همچنین، هزینه ترجمه با توجه به نوع متن و تعداد کلمات متغیر می باشد.

*** پس از بررسی سفارش توسط کارشناسان ما، پیش فاکتور هزینه و زمان تحویل پروژه از طریق ایمیل ارسال خواهد شد و در پنل کاربری در لیست سفارشات قابل مشاهده خواهد بود. در صورت تایید فاکتور و پرداخت پیش پرداخت، سفارش شما وارد مرحله اجرایی خواهد شد.

 کاربر محترم، همیار پژوهشگر مزایای منحصر بفردی برای کاربران خود در نظر گرفته است. لطفا قسمت "تخفیف و مزایا" را مطالعه بفرمایید.

مطالب مرتبط با این صفحه