شماره تماس 045-333270674
شماره تلگرام 09144570051
Menu Close Menu

ترجمه

ترجمه


تیم حرفه ای همیار پژوهشگر متشکل از مترجمین رشته زبان انگلیسی و رشته تخصصی آماده ارايه خدمات ترجمه هر گونه متون از انگلیسی به فارسی  و فارسی به انگلیسی به پژوهشگران، دانشجویان و اساتید و متقاضیان  محترم می باشد. ترجمه متون مستلزم مهارت های زبانی، احاطه بر محتوای علمی متن، اشرافیت کامل به متن و دارای تحصیلات مرتبط در زمینه ی متن می باشد. ترجمه متون توسط همیار پژوهشگر با کمک تیم حرفه ای از فارغ التحصیلان رشته های زبان و مترجمی و یا سایر رشته های آکادمیک از دانشگاه های برتر با دانش زبان شناختی و مهارت  در ترجمه، و دارای صلاحیت ترجمه متون متقاضی انجام می گیرد. پالایش کیفیت و ارزیابی و بازبینی توسط مدیر پروژه تا حصول اطمینان در خصوص کیفیت متون ترجمه شده صورت می گیرد و فایل تکمیل شده  به صورت متنی روان و تایپ شده در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.  چنانچه پس از تحویل فایل نهایی ترجمه شده، ایراد و اشکالی وجود داشت همیار پژوهشگر موظف است بدون دریافت هزینه، مجدداً به مترجم باز گرداند تا برطرف گردد.

خدمات ترجمه


همیار پژوهشگر آماده ارايه خدمات ترجمه هر گونه متون از انگلیسی به فارسی  و فارسی به انگلیسی به دو حالت استاندارد و ترجمه با فوریت زمانی به متقاضیان  محترم می باشد. چنانچه متقاضی ترجمه با فوریت زمانی هستید گزینه ترجمه با فوریت زمانی را در موقع ثبت سفارش آنلاین انتخاب و بازه و فوریت زمانی خود را ثبت نمایید و یا چنانچه سفارش خود را از طریق ایمیل ارسال می نمایید ین مسئله را با همکاران ما در میان بگذارید.

در موقع ثبت سفارش لطفا به موارد ذیل توجه نمایید:

جداول ترجمه شود؟

 • جداول رسم، عنوان و داخل آن ها ترجمه و اعداد تایپ شوند

 • نیازی به ترجمه داخل جداول و عنوان آن نیست

 • فقط عنوان جداول ترجمه شده و عکس جداول قرار داده شود

داخل شکل ها ترجمه شود؟

 •  نیازی به ترجمه داخل شکل ها و زیرنویس آن نیست

 • فقط زیرنویس ترجمه و عکس شکل ها قرار داده شود

 • هم زیرنویس شکل ها و هم داخل شکل ها ترجمه شود

فرمول ها تایپ شوند؟

 • فرمول ندارد

 • از فرمول ها عکس گرفته و در متن قرار داده شود

 • تایپ شود

پاورقی ها ترجمه شوند؟

 • نیازی به ترجمه پاورقی نیست

 • پاورقی ها ترجمه شوند

 • پاورقی ندارد

*** کاربر گرامی، لطفا در نظر داشته باشید رفرنس ترجمه نمی شود لطفا قبل از آپلود فایل، رفرنس ها را از داخل فایل حذف نمایید. همچنین پیوست ها و یا هر مورد غیر ضروری دیگر که نیاز به ترجمه نیست حذف نمایید تا در تعداد کلمات قابل ترجمه محسوب نگردد.

*** اگر فقط نسخه کاغذی متن را در اختیار دارید و از صفحات آن عکس یا اسکن تهیه نموده اید همه آنها را به یک فایل فشرده تبدیل کرده و فایل هر صفحه را به صورت تک تک ارسال نفرمایید.

تعرفه ترجمه


جدول تعرفه ذیل به صورت تقریبی محاسبه گردیده است و ممکن هست با توجه به ماهیت سفارش کمتر یا بیشتر شود و یا شامل تخفیف و مزایای ویژه همیار پژوهشگر گردد. برای اطلاع از هزینه نهایی و دقیق خدمات، لطفاً سفارش خود را با ثبت نام در سایت ما از طریق ثبت سفارش ارسال و یا از طریق ایمیل ارسال نمایید تا سفارش شما بررسی  و هزینه دقیق و زمان تحویل تعیین و اعلام گردد. همیار پژوهشگر خدمات ترجمه خود را در هر دو حالت استاندارد و ترجمه با فوریت زمانی با کیفیت عالی به متقضیان تحویل می دهد، بنابراین، از آنجایی که تعهد ما کیفیت کار ماست یک تعرفه ساده ارایه می کند فقط در صورت درخواست ترجمه با فوریت زمانی باشید بدلیل صرف زمان بیشتر توسط مترجم حق الزحمه آن پس از بررسی تقاضا اعلام می گردد. همچنین، هزینه ترجمه با توجه به نوع متن و تعداد کلمات متغیر می باشد.

*** پس از بررسی سفارش توسط کارشناسان ما، پیش فاکتور هزینه و زمان تحویل پروژه از طریق ایمیل ارسال خواهد شد و در پنل کاربری در لیست سفارشات قابل مشاهده خواهد بود. در صورت تایید فاکتور و پرداخت پیش پرداخت، سفارش شما وارد مرحله اجرایی خواهد شد.

*** به محض اتمام کار، از طریق ایمیل و صفحه کاربری شما اطلاع رسانی خواهد شد. پس از تسویه فاکتور هزینه، فایل تایپ شده به دو فرمت Word  و PDF از طریق ایمیل ارسال و از پنل کاربری شما قابل دانلود خواهد بود.

*** در صورت هر گونه سوال، اشکال، نظر، و انتقاد در قسمت تماس با ما در پنل کاربری و یا شماره تماس پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

 

 کاربر محترم، همیار پژوهشگر مزایای منحصر بفردی برای کاربران خود در نظر گرفته است. لطفا قسمت "تخفیف و مزایا" را مطالعه بفرمایید.

مطالب مرتبط با این صفحه